top of page
Strand zonsondergang
  • Foto van schrijverHarry TiLLEY

Het gemeentehuis in Fitou

Bijgewerkt op: 10 mrt. 2022


Het gemeentehuis in Fitou is de place to be voor alle info rond activiteiten in en rond Fitou, Je wordt hier geholpen voor het zoeken naar een plaatsje om te slapen of voor extra info van de wandelroutes . (In de zomerperiode organiseren zij wandelingen door de wijngaarden en het dorp zodat je een mooi beeld krijgt van het dorp, zijn specialiteiten en de inwoners.

Het gebouw van het gemeentehuis van Fitou heeft een mooie voorgevel en kan je niet ongemerkt voorbij rijden. Wie onze locatie Tilley France B&B zoekt hoeft na het passeren van het gemeentehuis het eerste straatje links en dan de tweede straat rechts te volgen en zo kom je in de rue du Vigne nr 43.

Achter het gemeentehuis vind je het locale schooltje waar in de zomerperiode tal van feestjes worden gegeven en optredens. Je vind de meeste informatie op hun website www.fitou.fr

Onze burgemeester is Alexis Armangau. Hij is sinds 2016 burgemeester van Fitou en brengt heel wat vernieuwing in ons dorp. Zo zal er in 2018 een nieuwe zaal geopend worden met tal van potentie (La salle plurivalente). Het geeft weer een boost aan de bekendheid van ons dorp.

Le maire de fitou Alexis Armangau

Kom ons mooi dorpje Fitou eens bezoeken en geniet van al het geen dit dorpje te bieden heeft. Vriendelijke dorpsbewoners, lekkere wijn en dertien actieve wijnboeren, tal van goede restaurants, een oud prachtig kasteel en natuurlijk onze Tilley France B&B. Neem een kijkje op onze website www.tilleyfrance.fr

Warme groeten,

Harry & Miranda

23 weergaven0 opmerkingen

Gerelateerde posts

Alles weergeven
bottom of page