• Harry TiLLEY

De nieuwe Salle Plurivalente a Fitou


Vrijdag 5 oktober was het zover, de opening van een prachtige zaal in ons wijndorpje Fitou. De Salle Plurivalente is een project van Fitou en vier omliggende gemeenten, die samenwerken voor het financieren van deze zaal. De Salle Plurivalente zal hoofdzakelijk dienen voor evenementen, sportactiviteiten, cinema, theater en veel meer.

Het prachtige gebouw is gelegen aan het sportveld en speeltuintje in Fitou. Deze zaal is zeker een mooie meerwaarde voor ons dorp en zal een extra toestroom bieden aan bezoekers. Wie ons dorpje wil bezoeken en een overnachting of vakantie wil plannen neem dan zeker een kijkje naar onze vakantieverblijven en onze Chambre d'haute! www.tilleyfrance.fr

#Fitou #evenementen

14 keer bekeken

TiLLEY France © 2020 registrated brand

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon